Archiwum gimnazjum

Archiwum gimnazjum 21 maja 2012 wyświetleń: 4741 Dubojski

IX Dąbski Bieg Uliczny już niedługo!

W imieniu organizatorów pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do udziału w IX Dąbskim Biegu Ulicznym, który odbędzie się 1 czerwca 2012r.

Zespół Szkół Nr 2 w Szczecinie

Będzie to już dziewiąta edycja tej sportowo-rekreacyjnej imprezy. W minionym roku wzięło w niej udział ponad 450 zawodników.
W bieżącym roku Dąbskie Biegi Uliczne organizowane są z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.
Do wspólnej rywalizacji zapraszamy młodzież szkolną w kilku kategoriach wiekowych oraz dorosłych mieszkańców Szczecina.
Już po raz trzeci we wspólnej rywalizacji wystąpią funkcjonariusze Służb Mundurowych naszego miasta.
Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Szczecin - Piotr Krzystek.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, programem imprezy i trasą biegu.
W przerwie między startem poszczególnych kategorii biegowych odbywać się będą występy zespołów artystycznych, można będzie skorzystać z gorącego posiłku w postaci „grochówki za złotówkę” oraz potraw mięsnych z grilla..
Najlepsi „biegacze” otrzymają atrakcyjne nagrody, puchary i dyplomy.
Zawodnicy w wieku szkolnym zgłaszani są do biegu przez swoje szkoły macierzyste. Pozostali chętni mogą dokonać zgłoszenia bezpośrednio przed biegiem w Biurze Zawodów.

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w zawodach jest bezwarunkowo dobry stan zdrowia.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Regulamin IX  Dąbskiego Biegu Ulicznego – 1 czerwca 2012r.

Informacje ogólne:

• start poszczególnych kategorii biegowych ul. Portowa 21 przy bramie wjazdowej Zespołu Szkół Nr 2
  • meta na placu apelowym Zespołu Szkół Nr 2,
  • uroczyste otwarcie imprezy godzina 10.00
  • przewidywane zakończenie około godz.14.00

Prosimy opiekunów aby uczestnicy biegu byli obecni na rozdaniu nagród, które będą wręczane po zakończeniu wszystkich kategorii biegowych.

Informacje szczegółowe:

• prawo startu mają wszyscy chętni zakwalifikowani do poszczególnych kategorii, na podstawie zgłoszeń nauczycieli/opiekunów lub indywidualnie w biurze zawodów
  • wszyscy uczestnicy zobowiązani są posiadać aktualne badania lekarskie lub oświadczenie o stanie zdrowia upoważniające do startu w imprezie sportowej oraz legitymacje szkolną lub dowód tożsamości
  • osoby zgłoszone w biurze zawodów (kategoria OPEN), będą musiały podpisać oświadczenie o stanie zdrowia
  • każda szkoła ma prawo wystawić dowolna liczbę zawodników w każdej kategorii biegowej
  • zawodnicy klubów i sekcji sportowych mogą startować tylko w kategorii OPEN (dodatkowych informacji na ten temat udzielają organizatorzy)
  • biuro zawodów wydaje opiekunom grup karty startowe, numery startowe oraz talon na wodę, za numery startowe odpowiada opiekun grupy -po biegu należy zwrócić je do biura osobiście,
  • biegi odbywają się z podziałem na płeć i kategorie wiekowe,
  • zawodnik za niesportowe zachowanie może zostać zdyskwalifikowany,
  • trasa biegu wg mapki - oznaczona będzie taśmami, pod kontrolą osób funkcyjnych
  • wszelkie uwagi należy zgłaszać przed biegiem do organizatorów lub w trakcie imprezy do biura zawodów (przy wejściu głównym)

Dodatkowych  informacji udziela I.Ciesielska

telefon kontaktowy: (91) 4601-442, (91) 4600-103,

PROGRAM IMPREZY

1 czerwca 2012r.

10.00 - uroczyste otwarcie imprezy,

10.15 - bieg dziewcząt (kategoria SP) - dystans1000 m, (IV-VI)

10.30 - występy i pokazy,

10.45 - bieg chłopców (kategoria SP) - dystans1000 m, (IV-VI)

11.00 - występy i pokazy

11.15 - bieg dziewcząt (kategoria G) - dystans1000 m,

11.30 - występy i pokazy

11.45 - bieg chłopców (kategoria G) - dystans1000 m,

12.00 – występy i pokazy

12.15 - bieg dziewcząt (kategoria ponadgimnazjalne) -   dystans1500 m,

12.30- występy i pokazy

12.45 - bieg chłopców (kategoria ponadgimnazjalne) – dystans 1500 m

13.00 - bieg w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn od 16 lat,( wszyscy chętni) dystans1500 m,

13.15 – Bieg Służb Mundurowych dystans 1500 m

13.30 – przygotowanie do dekoracji zwycięzców

13.45 - wręczenie nagród i dekoracja zwycięzców

W przerwach między poszczególnymi konkurencjami biegowymi swój dorobek artystyczny i sportowy mogą  zaprezentować zespoły ze zgłoszonych do biegu szkół. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny.

Bieg kategorii „Służby Mundurowe” – odbędzie się po wpłynięciu zgłoszeń i ustaleniu liczby uczestników.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie imprezy.

aktualizowano: 2012-05-21