Aktualności 12 października 2012 wyświetleń: 12277 Dubojski

"Przeciętny nauczyciel mówi
kwiatyDobry wyjaśnia
Znakomity nauczyciel daje przykład
Ale ten wielki inspiruje"

William Arthur Ward

Szanowni Nauczyciele, drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękuję Państwu za zaangażowanie w pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą jaką każdego dnia z wysoką starannością wykonujecie.  Wierzę, że z wiedzy którą Państwo przekazujecie te i kolejne pokolenia wychowanków będą korzystać przez resztę swojego życia i z pewnością przekażą ją dalej. Będą dzięki Państwa zaangażowaniu mogli z odwagą podejmować niełatwe wyzwania współczesnego świata, rozwijać zainteresowania, osiągać sukcesy.

Jednocześnie życzę Państwu dużo sił, energii i twórczej pasji oraz licznych sukcesów i zadowolenia podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.

Wam drodzy Uczniowie życzę, abyście w każdym Nauczycielu dostrzegli tą iskrę pasji którą będziecie naśladować.

Dziękuję Pracownikom Administracji i Obsługi za wkład w życie szkoły. Może często nie widać na pierwszy rzut oka Waszej pracy, ale po dokładniejszym spojrzeniu na życie szkoły każdy z nas ją dostrzeże i doceni.

Gratuluję wszystkim nagrodzonym i odznaczonym osobom. Cieszę się razem z Państwem, że tak trudna i wymagająca dużego oddania praca została uhonorowana.

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 im Władysława Orkana w Szczecinie

Bogusław Krzysztof Nowak