Aktualności 27 września 2015 wyświetleń: 1901

Wycieczka do gospodarstw

W dniach 21 i 22 września 2015r. uczniowie z klas 2 i 3 ST (grupy turystyczne) byli na edukacyjnej wycieczce zorganizowanej w ramach praktyki zawodowej.

Młodzież była z wizytą w:

• Gospodarstwie rolnym pana Waldemara Ćwioka w Boleszkowicach,
  • Gospodarstwie Agroturystycznym Alicja i Bogdan Bochnak w Namyślinie,
  • Pensjonacie „Nowy Młyn” w Namyślinie,
  • Małej Elektrowni Wodnej w Namyślinie,
  • Ekologicznym Gospodarstwie Agroturystycznym „Rancho Sarbinowo” w Sarbinowie,
  • Gospodarstwie Agroturystycznym „Czarcia Podkowa” Agnieszka i Robert Gumbis w Sarbinowie.

Młodzież nie tylko skorzystała z ofert gospodarstw agroturystycznych oraz pensjonatu, ale również uczestniczyła w ciekawych wykładach przeprowadzonych przez właścicieli. Uczniowie mieli doskonałą okazję, aby dowiedzieć się czegoś więcej o m.in.: organizacji i zarządzaniu przedsięwzięciem, mocnych i słabych stronach okolicy oraz korzyściach i zagrożeniach wynikających z prowadzenia działalności.

Właścicielom jeszcze raz dziękujemy za okazaną gościnność i życzliwość oraz za podzielenie się z młodzieżą fachową wiedzą z zakresu agroturystyki. Życzymy dalszego rozwoju oraz sukcesów zawodowych.

Katarzyna Galińska

aktualizowano: 2015-09-27