Rekrutacja 5 lutego 2017 wyświetleń: 16463

Rekrutacja 2017 w ZS 2

Zespół Szkół Nr 2 to szkoła z PASJĄ, działająca pod patronatem Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Szkoła położona jest w spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni, która dodatkowo umili spędzony w niej czas.

Znajdziesz tutaj wszystko, czego szukasz:

- wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, która jest nie tylko drogowskazem na Twojej drodze, drodze człowieka wkraczającego w dorosłe życie, ale również partnerem do rozmów;

- prężnie działający Samorząd Uczniowski

- sale lekcyjne wyposażone są w sprzęt audiowizualny, darmowy dostęp do Internetu - WiFi

- pracownie chemiczne i fizyczne, w których poczujesz się jak młody alchemik i zapomnisz, że przedmioty ścisłe były Twoimi koszmarami.

WYPEŁNIJ WNIOSEK

Zapoznaj się z HARMONOGRAMEM rekrutacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą edukacyjną w poszczególnym typie szkoły:

Szkoła Branżowa I stopnia Nr 8

SYSTEMOWA OBSŁUGA REKRUTACJI OŚWIATOWEJ - SZCZECIN

ZS 2

Przyjdź do nas i przekonaj się sam!!

ost. aktualizacja: 2017-05-18

ul. Portowa 21, 70-833 Szczecin, tel: 91-44-151-62, 91-44-151-65 fax: 91-44-151-60 2017 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone