Fotogalerie 30 czerwca 2013 wyświetleń: 5114

Zakończenie roku szkolnego 2013

„Jeżeli żyjesz dobrem tych, dla których pracujesz,

gdy dostrzegasz ludzi, z którymi pracujesz –

przestajesz żyć tylko dla siebie i żyjesz miłością”

Ks. Twardowski

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2012/2013 pragnę gorąco podziękować Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom za ogromne zaangażowanie w proces nauczania dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych Miasta Szczecin.

Gratuluję wytrwałości na trudnej nauczycielskiej drodze i jednocześnie dziękuję za niezliczone sukcesy pedagogiczne i za to, że Państwo nigdy nie utraciliście chęci do pracy z drugim człowiekiem. Wasza praca przyczyniła się do budowania wśród uczniów, rodziców i lokalnego środowiska autorytetu szkoły, bowiem ogromna jest rola pedagogów, którzy swoim przykładem potrafią kształtować młode pokolenie.

Wasz wkład pracy, zrozumienie dla potrzeb drugiego człowieka, oddanie i zaangażowanie się w pracę opiekuńczo - dydaktyczno - wychowawczą mogą stać się wspaniałym cerdo społeczeństwa XXI wieku. Fundamentalne wartości, umiejętność łączenia codzienności ze szczególnym oddaniem sprawom oświaty oraz propagowanie takich postaw wśród dzieci i młodzieży, mają znaczenie ponadczasowe.

Niech te nadchodzące wakacyjne dni będą dla Państwa chwilą wytchnienia i wypoczynku, a zarazem czasem ładowania akumulatorów na kolejne wyzwania jakie niesie za sobą przyszły rok szkolny. Życzę dużo słońca, pięknych i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Wszystkim Dzieciom i Młodzieży na czas wakacji życzę miłego i bezpiecznego wypoczynku oraz nabrania sił do realizacji nowych zadań w roku szkolnym 2013/2014.

Prezydent Miasta Szczecin

aktualizowano: 2013-06-30