Fotogalerie

Fotogalerie 4 stycznia 2017 wyświetleń: 1621

Na naszych uczniów czeka praca w KK Wind Solution!

19 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół Nr 2 odbyła się bardzo miła i szczególna  uroczystość. Dyrektor firmy KK Wind Solution, pan Maciej Twardowski wraz ze swoimi współpracownikami - panią Angeliką Muchowską, Specjalistą ds. Komunikacji oraz panem Krystianem Kiną, Kierownikiem Działu Inżynieryjnego - spotkali się z uczniami zdobywającymi zawód technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. W spotkaniu uczestniczyła również Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 2 oraz nauczyciele przedmiotów zawodowych.

Wszyscy uczniowie otrzymali ubrania i buty robocze oraz drobny upominek w postaci pendrive’a opatrzonego firmowym logo. Zapoznali się ponadto z zakresem działalności firmy, zasadami rekrutacji pracowników, możliwościami, jakie daje praca w KK Wind Solutions.

W ten sposób zainagurowany został patronat firmy nad kierunkiem, który niewątpliwie wiąże się z profilem jej działalności. Współpraca polegać będzie m. in. na:

- wsparciu kształcenia zawodowego poprzez umożliwienie praktyk i staży w zakładzie,

- wsparciu bazy dydaktycznej szkoły w zakresie wyposażenia w materiały i narzędzia,

- organizację szkoleń dla uczniów, prowadzonych przez kadrę firmy,

- organizację wycieczek do siedziby firmy,

- ufundowaniu stypendiów dla uczniów osiągających dobre wyniki w nauce.

    Za nami przedświąteczne spotkanie i prezenty od KK Wind Solutions, a przed nami - ciekawe perspektywy dla naszych uczniów!  

 Innowacje, rozwój, technologia – to właśnie KK Wind Solutions!

 

KK Wind Solutions jest ogólnoświatowym liderem na rynku Energii Wiatrowej z ponad 35 letnim doświadczeniem. Kompleksowa działalność firmy skupia w sobie tworzenie sprzętu oraz oprogramowania, produkcję oraz kompleksowy serwis w terenie. Siedziba główna znajduje się w Ikast w Danii, a oddziały operacyjne w Polsce, Niemczech, Korei, Chinach oraz w Stanach Zjednoczonych.

Dzięki nieustającemu doskonaleniu swoich produktów oraz poszerzeniu oferty świadczonych usług, firma KK Wind Solutions z roku na rok budzi coraz większe zainteresowanie na rynku Energii Odnawialnej. Polski oddział firmy istnieje na rynku szczecińskim od ponad 12 lat.

Firma KK Wind Solutions, dzięki innowacyjności oraz pomysłowości swoich pracowników, dostarczyła ponad  18000 systemów kontrolnych dla turbin wiatrowych ulokowanych na całym świecie. Obecnie około 60% morskich elektrowni wiatrowych korzysta z naszych rozwiązań.

KK Wind Solutions, jako firma od 35 lat związana z energetyką wiatrową, w dużym stopniu przyczyniła się do wzrostu konkurencyjności całej branży w stosunku do energetyki konwencjonalnej. KK Wind Solutions współpracuje z czołowymi firmami w branży energii odnawialnej, producentami turbin wiatrowych, zakładami energetycznymi i operatorami turbin. Na liście klientów znajdują się takie firmy jak: Siemens Wind Power, Vestas, Senvion, Nordex, DONG Energy oraz NextEra Energy.

EL

 

 

 

aktualizowano: 2018-01-02
cofnij drukuj do góry
Wszystkich albumów: