Aktualności 19 maja 2021 wyświetleń: 1840

Finał VI Wojewódzkiego Konkursu "Mistrz OZE"

Finał VI Wojewódzkiego Konkursu "Mistrz OZE" za nami. Uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych dzielnie się zmagali z pytaniami i zadaniami, związanymi z energetyką odnawialną, osiągając imponujące wyniki z testu.

Miło nam poinformować, że "Mistrzem OZE" został Igor Nadkierniczny z Węgorzyna. Drugie miejsce zajęła Wiktoria Wojtas, a trzecie - Gabriela Trepka, obie ze Szczecina.

Wszyscy uczestnicy opuścili naszą szkołę z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi (opaski Huawei Band 3 Pro model TER-B1, powerbanki, słuchawki, albumy, sprzęt rekreacyjny, torby i inne gadżety). Wszystkie nagrody udało się skompletować dzięki partnerom konkursu: Kuratorium Oświaty w Szczecinie, Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, Wydziałowi Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Wydziałowi Kształtowania Środowiska i Rolnictwa ZUT w Szczecinie oraz firmom Viessmann i Kospel.

Konkurs został umieszczony w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, ustalonym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2021/2022.

Za udział w konkursie dziękują dr inż. Agnieszka Raducka i mgr inż. Elżbieta Lesińska (koordynatorki konkursu).

aktualizowano: 2021-05-19