Aktualności 22 marca 2017 wyświetleń: 2170

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Nr 2 - Podsumowanie

Dzień otwarty już za nami… Gościliśmy młodzież z ostatnich i drugich klas gimnazjów Prawobrzeża Szczecina. Odwiedzały nas również osoby indywidualne.

Swoją ofertę prezentowaliśmy m.in. pokazując skecze traktujące nasze zawody z „przymrużeniem oka” oraz zajęcia tematyczne w pracowniach zawodowych w formie konkursów i pokazów. Dzień otwarty szkoły był okazją do spotkania się z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów, do pokazania gościom panującego w szkole klimatu życzliwości, otwartości i akceptacji.Mamy nadzieję, iż główne założenie naszego przedsięwzięcia spełniło oczekiwania przybyłych i z wieloma z nich spotkamy się w nowym roku szkolnym, a zatem do zobaczenia we wrześniu.

Dyrekcja szkoły i grono pedagogiczne

Zapraszamy do krótkiego fotoreportażu z Dnia Otwartego. Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało i był to dzień pełen niezapomnianych wrażeń!

aktualizowano: 2017-03-25